Monthly Archives: Лютий 2015

Враження від Словаччини

Майже всі просять мене написати як там за кордоном, що до чого… Отож, мої рідні, я пишу Вам! Усім Вам і кожному окремо!..
Я не збираюся складати сценарій якогось майбутнього фільму, придумувати якийсь добрий і розумний сюжет – це не цікаво мені. Мій сценарій – моє життя, цей сюжет не буде нудним для Вас, повірте мені! Continue reading

Враження від міжнародної конференції

5th PhD Students and Young Scientists Conference Warsaw University of Technology 13-16 September 2010

Розпочати цей навчальний рік вдалося з чудової поїздки на конференцію в Варшаву. Відомо що наш університет тісно співпрацює з Варшавським Технічним Університетом і має чимало спільних проектів. На конференцію молодих науковців і докторантів польські колеги завжди нас запрошують. Цьогорічна подія не стала винятком. Організаторами конференції є Рада Докторантів Варшавської Політехніки (Rada Doktorantow Politechniki Warszawskiej). Continue reading

Враження від стажування в Магдебурзькому університеті ім. Отто-фон-Геріке (Німеччина)

Високосний 2012 рік – дивний, складний, плідний та цікавий. Особливо незвичайним і несподіваним він став для аспірантів НТУУ “КПІ” Олександра Степаненка і Юрія Гайдаєнка, які у травні-червні цього року отримали можливість пройти міжнародне стажування в країні  ідеального порядку  та ділового розмаху, у країні інноваційних ідей та продуктивних рішень – у Німеччині.

Continue reading

Враження від стажування у Лабораторії Термодинаміки Розчинів та Полімерів у Клермон-Феррані (Франція)

Вже багато написано про враження від наукового туризму, про переваги стажування, про нові знайомства, тож я не буду оригінальним і сповіщу вам, мої друзі, про французьку гостинність, французькі страви та спробую відповісти на запитання «чому Україна – не Франція?»
Так от, після отримання ґранту на наукові дослідження і відкриття візи я розпочав свою незабутню подорож до найцікавішої країни світу, до однієї з найкращих лабораторій Європи – Лабораторії Термодинаміки Розчинів та Полімерів у Клермон-Феррані.

Continue reading

Враження про стажування в Німеччині за програмою МОН

Враження про стажування в Німеччині за програмою МОН