Інформація для аспірантів 2014 та 2013 рр. зарахування!

Протягом квітня необхідно звітувати на засіданні кафедри про хід виконання індивідуального плану роботи аспіранта за перше півріччя третього року та за весь період навчання в аспірантурі в цілому.

Угода про підготовку аспіранта  за рахунок державного замовлення, підписана Університетом, з одного боку, та аспірантом, з другої боку, зобов’язує останнього :

в термін навчання в аспірантурі захистити дисертацію або подати її для  захисту до спеціалізованої вченої ради;

“відпрацювати не менше трьох років після закінчення аспірантури у внз, науковій установі державної форми власності”.

Для безумовного виконання цих положень угоди, з метою своєчасного врахування можливих змін у штатному розкладі вашого інституту/факультету на 2017/2018 навчальний рік Вам необхідно:

• під час весняної атестації аспірантів 3 (4- заочної) року підготовки на засіданні Вченої ради факультету визначити термін подання дисертації до спеціалізованої вченої ради (не пізніше вересня – листопада 2017 року);

у разі затримки з певних причин з поданням роботи до захисту - до 01 червня 2017 р. подати пропозиції ради (витяг) щодо переривання навчання в аспірантурі з метою надолуження відставання.

Також необхідно враховувати, що завершити та захистити дисертацію на здобуття наукового ступеня КАНДИДАТА НАУК можна буде тільки протягом 2017-2018 рр.

З 2019 року необхідно буде вступати повторно до аспірантури (на контрактну форму) та виконувати всі сучасні вимоги підготовки докторів філософії.

• визначитись до 01 червня 2017 року у питанні працевлаштування після закінчення аспірантури, для аспірантів, що мешкають у гуртожитку, враховувати необхідність самостійного вирішення  житлових проблем.