Школа молодого вченого – 2017 “Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності”

Шановні колеги!

Рада молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського, Видавничо-поліграфічний інститут за підтримки Ради молодих учених при МОН України запрошують активних молодих вчених до участі у Школі молодого вченого – 2017 “Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності”, що відбудеться 17-19 травня 2017 року у м. Києві.

Мета: Створення ефективної платформи для обміну досвідом науковців, поліпшенню якості проведення наукових досліджень, розвитку навичок молодих вчених, динамічних здібностей, креативності, організованості.

Передбачається надання нормативної, методологічної, консультативної допомоги по роботі над дисертацією. До проведення заходу залучено провідних науковців.

Місце проведення Школи:

[17.05.17] Зала засідань Вченої Ради КПІ ім. Ігоря Сікорського;
[18-19.05.17] ауд. 64, корп. 8, ВПІ.

Участь у Школі безкоштовна.

З повагою,

Голова Ради молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського