Курс з основ інформаційно-мережевої культури для молодого дослідника

Шановні аспіранти!

Бібліотека КПІ запрошує вас взяти участь у курсі з основ інформаційно-мережевої культури для молодого дослідника.

Ключові аспекти:

– де шукати якісну інформацію;

– що таке наукометричні інструменти і як вони можуть допомогти аспірантам у їхній науково-дослідницькій діяльності;

– як отримати повні тексти з авторитетних міжнародних журналів без використання піратських платформ;

– як користуватися референс-менеджерами, щоб ефективно формувати та опрацьовувати джерельну базу дослідження;

– де можна опублікувати свою статтю, як правильно обрати видання;
– які є соціальні мережі для науковців та як їх ефективно використовувати для взаємодії з іншими дослідниками.

Детальна програма та анонс заходу у вкладенні.

Дата та час проведення: впродовж червня, щовівторка. Початок о 14:00.

Місце проведення: Бібліотека КПІ, 4 пов., 9 зала.

Ви можете домовлятися та приходити групами (до 10 осіб) або отримувати індивідуальні консультації.

Завжди раді Вас бачити!

Курс з основ інформаційно-мережевої культури для молодого дослідника

Основи інформаційно-мережевої культури: практичний курс для молодого дослідника

Щиро,Євгенія Кулик,