Безкоштовний доступ до освітньої платформи Coursera for Campus

Студенти та аспіранти КПІ ім. Ігоря Сікорського зможуть безкоштовно отримати доступ до курсів освітньої платформи Coursera for Campus.

З огляду на поширення коронавірусу платформа надала доступ до більш ніж 3800 курсів і 400 спеціалізацій до 31 липня цього року.

Платформа дистанційного навчання Coursera надала університетам безкоштовний доступ до своїх курсів у зв’язку з поширенням коронавірусу.

«З метою розширення можливостей дистанційного навчання студентів КПІ наступного тижня викладачі виставлять у своїх кабінетах в електронному кампусі перелік онлайн-курсів, які буде враховано під час виконання навчального плану студента з відповідної дисципліни», – зазначив перший проректор КПІ Юрій Якименко.

За більш детальною інформацією звертатись до відповідальних по інститутах (факультетах).