Прийом документів до докторантури у 2020 році

Прийом документів про вступ до докторантури у 2020 році здійснюється в електронному вигляді з 06 по 17 квітня.

Документи подавати на адресу aspirantura.kpi@gmail.com.

Після подання документів вступники до докторантури протягом місяця доповідають дистанційно на засіданні кафедри про розгорнутий план докторської дисертації та кількість публікацій по докторський дисертації.

Кафедра готує висновок (витяг із протоколу дистанційного засідання кафедри про можливість подати роботу до захисту протягом двох років підготовки в докторантурі), та надсилає його до відділу аспірантури та докторантури (в електронному вигляді  на адресу aspirantura.kpi@gmail.com).

Оригінали документів будуть подаватися до відділу аспірантури та докторантури після завершення карантину.