Польський саміт

Від імені саміту “Perspektywy Women in Tech Summit”, представником якого в Україні виступає Українсько-Польський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського, інформуємо, що здобувачкам вищої освіти та молодим науковицям університетів України надано (на конкурсних засадах) можливість участі в online режимі у саміті “Perspektywy Women in Tech Summitв м. Варшава (Республіка Польща).

Організатори саміту в листопаді запрошують учасниць з України взяти участь в Інфодні саміту. Реєстрація https://events.withgoogle.com/google-tech-talk-with-perspektywy/?fbclid=IwAR1LT_bF2BTOOmIlyY8AaZJuUrXlAk2W6dd86n8Ve9mdwDw8EkLHlXV7bD8

Власне саміт має відбутися 8–9 грудня 2020 року в Варшаві, яка стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених країн Європи і Америки, що навчаються, працюють у галузі комп’ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах із іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів.

Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Участь у саміті для студенток безкоштовна. Умови реєстрації викладені на сайті саміту за адресою: https://womenintechsummit.pl/ та https://www.facebook.com/perspektywy.wit/, зокрема, на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://upc.kpi.ua/7401/%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86%d1%96%d1%8f-perspektywy-women-in-tech-summit-2020-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b5%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-%d0%be/

Інформація про поточну роботу Української частини оргкомітету саміту буде надаватись на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://www.upc.kpi.ua/ .

 

Comments are closed.