До уваги аспірантів 2020 року зарахування!

Термін повернення контрольних примірників індивідуальних планів роботи аспірантів до відділу аспірантури та докторантури у поточному році ПЕРЕНОСИТЬСЯ на 01 березня 2021 року (це стосується тих осіб, які станом на 11.11.2020 року не повернули примірники індивідуального плану роботи аспірантів до відділу аспірантури та докторантури).

Узгодити з науковим керівником індивідуальний план роботи аспіранта та визначити тему дисертації Вам необхідно у листопаді, далі затвердити план і тему на засіданні вченої ради інституту/факультету до 30.11.2020 і залишити контрольний примірник індивідуального плану у себе або на кафедрі. Після звітування у лютому аспірантів всіх років навчання за перше півріччя 2020/2021 навчального року контрольні примірники планів (у тому числі і Ваші) будуть повернуті до відділу аспірантури та докторантури централізовано представником інституту/факультету.