Інформація відділу міжнародних проєктів ДМС КПІ ім. Ігоря Сікорського

Оголошено конкурс для участі в міжнародному заході “Perspektywy Women in Tech Summit”, який відбудеться 7-8 червня 2022 року в Варшаві.

Саміт стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених країн Європи, що навчаються, працюють у галузі комп’ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах із іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів.

Учасниці зможуть поспілкуватися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання.

Умови конкурсу викладені на сайті проєкту www.womenintechsummit.pl, а також на сайті Українського-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського: http://www.upc.kpi.ua/.

Заявки та реєстрація на участь подаються до Польського освітянського фонду “PERSPEKTYWY” за адресою сайту проєкту: https://www.womenintechsummit.pl/#tickets (вибрати опцію GRANTSі перейти до анкети через кнопку Apply).

Для українок участь безкоштовна.

Режим роботи Саміту гібридний: онлайн і оффлайн.

Якщо конкурсантка вибирає варіант оффлайн участі, то організатори Саміту в Польщі відшкодовують транспортні витрати, забезпечують безкоштовне проживання в готелі у Варшаві та безкоштовний квиток на всі заходи Саміту.

Інформація про роботу Саміту буде надаватись на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: http://www.upc.kpi.ua/ .

Запрошуємо студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених до участі у Саміті.

Comments are closed.