Звітування аспірантів

До уваги аспірантів!

Відділ аспірантури та докторантури повідомляє, що з 06 по 17 вересня 2021 року на засіданнях кафедр планується звітування аспірантів всіх років навчання про виконання індивідуального плану роботи аспіранта (освітньої та наукової складової) за 2020/2021 навчальний рік.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно вимогам Порядку присудження наукового ступеня доктор філософії та наукової складової плану підготовки доктора філософії здобувач наукового ступеня доктор філософії під час навчання в аспірантурі має опублікувати не менше однієї статті відповідного рівня щороку.

Контрольні примірники Ваших індивідуальних планів передаються централізовано на кафедри. Під час їх заповнення необхідно стисло, але змістовно, внести інформацію про виконану роботу по дисертації та опубліковані статті відповідного рівня у 2020/2021 році (назва статті, видання, рік видання, тощо).

Вимоги щодо публікацій викладені у п. 11 Постанови КМУ №167 від 06.03.2019 р.