ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ДО АСПІРАНТУРИ!

Нагадуємо деякі заходи щодо складання вступних іспитів до аспірантури у 2021 році:

  1. Вступні іспити до аспірантури відбудуться з дотриманням всіх вимог карантинного режиму. Зазначені в розкладі аудиторії є місцем реєстрації вступника.
  2. Розклад вступних іспитів зі спеціальності до аспірантури розміщений у розділі АСПІРАНТУРА.ВСТУПНІ ІСПИТИ, розклад вступних іспитів до аспірантури з іноземних мов розміщений у розділі ОГОЛОШЕННЯ.
  • На вступний іспит із спеціальності необхідно мати при собі: паспорт, дві сині ручки, список публікацій та наукових досягнень (за наявності), документи, які засвідчують Ваші наукові досягнення, а саме: копії фахових статей, статей, опублікованих у виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science, дипломи про призові місця у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, патенти та авторські свідоцтва.
  • На вступний іспит з іноземної мови необхідно мати при собі: паспорт, дві сині ручки, оригінал та копію сертифікату про рівень володіння іноземною мовою (за наявності). На іспиті з іноземної мови можна користуватись ТІЛЬКИ ДРУКОВАНИМ СЛОВНИКОМ.

 

Звертаємо також Вашу увагу що відповідно до Правил прийому «Термін оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення – 9 вересня 2021 року».

Отже з 09 по 14 вересня (не пізніше) Вам необхідно подати до відділу аспірантури та докторантури (кім. 247 корп.1):

-оригінал документа (державного зразка) про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

Подання оригіналів необхідних документів для зарахування може здійснюватися, крім особистого подання, шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку з обов’язковим описом вкладень на адресу Аспірантури КПІ ім. Ігоря Сікорського, зазначену в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності ЄДЕБО.  Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

-заяву на ім’я ректора про призначення наукового керівника (розміщена на сайті у розділі ДОКУМЕНТИ, можна подавати у друкованому або рукописному вигляді).

У зв’язку з дуже обмеженим терміном подання вищезазначених документів рекомендуємо підготувати заяву зі згодою наукового керівника та завідувача кафедри заздалегідь.

Comments are closed.