ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024!

Інформуємо Вас про те, що у 2024 році умовою допуску до складання вступного іспиту до аспірантури з іноземної мови є успішне складання ЄВІ у 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше 130 балів.
ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024, ЯКІ МАЮТЬ ВІДПОВІДНІ СЕРТИФІКАТИ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ!
Інформація щодо визначення рівня та терміну дії сертифікатів з іноземних мов:
-англійської мови – тестів TOEFL (Test of English as a Foreign Language)
(дійсний 2 роки), або IELTS (International Language Testing System) (дійсний 2
роки), або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (дійсний 2
роки);
-німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (дійсний 2 роки);
-французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (дійсний
2 роки).
Для попередньої перевірки рівня вищезгаданих сертифікатів фахівцями університету пропонується З 22 ПО 26 КВІТНЯ подати до відділу аспірантури та докторантури оригінал і копію сертифікату відповідного рівня.
У разі виявлення невідповідності сертифіката певному вищезгаданому рівню безпосередньо перед вступним іспитом з іноземної мови, вступник НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ до складання вступного іспиту з іноземної мови без складеного ЄВІ.
Реєстрація на складання ЄВІ відбудеться з 07 по 29 травня 2024 у відділі аспірантури та докторантури університету (к.247-1 корп) або у приймальній комісії будь-якого іншого закладу вищої освіти.