Розклад зимової сесії аспірантів 2016 року зарахування

Денна форма навчання

Вечірня форма навчання

Інформація щодо заліків з іноземної мови для аспірантів 2016 року зарахування:

Заліки з іноземної мови проводяться з 10 по 21 січня згідно вищезазначеному розкладу.                                                                                                                   Нагадуємо, що аспіранти, які набрали необхідну кількість балів (RD не менше 60), мають можливості:                                                                                               – отримати залікову оцінку (залік) так званим “автоматом” відповідно до набраного рейтингу.                                                                                                               В такому разі до заліково-екзаменаційної відомості вносяться бали RD та відповідні оцінки;                                                                                                                   – виконувати залікову контрольну роботу з метою підвищення оцінки. Якщо оцінка за контрольну більша, ніж “автоматом” за рейтингом, студент отримує оцінку за результатами залікової контрольної роботи. Якщо оцінка за контрольну роботу менша, застосовується жорстка РСО – попередній рейтинг скасовується, і аспірант отримує оцінку з урахуванням результатів залікової контрольної роботи.                                                                                     Аспіранти, які набрали протягом семестру рейтинг з кредитного модуля менше 60 балів, зобов”язані виконувати залікову контрольну роботу. Аспіранти, які не виконали програму, зокрема, не захистили аналітичний огляд літератури з теми дослідження, до заліку не допускаються.

Інформація аспірантам та докторантам, які мають дітей до 14 років.

Аспірантам та докторантам, які мають дітей віком до 14 років та подавали копії свідоцтв про народження  до відділу аспірантури та докторантури,  необхідно для отримання новорічних подарунків у приймальній студентського профкому обов”язково принести з собою копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Інформація про аспірантів 2016 року зарахування!

Аспірантам 2016 року, які вчасно (до 30 листопада) не подали затверджені індивідуальні плани роботи аспіранта до відділу аспірантури та докторантури,  з с 1 грудня 2016 року призупиняється виплата стипендії до вирішення питання подальшого навчання в аспірантурі.

Розклад занять для аспірантів 2016 року зарахування

Розклад занять для аспірантів 2016 року зарахування

денна форма навчання 1-2 потік

денна форма навчання 3-4 потік

вечірня форма навчання

заочна форма навчання

Інформація щодо нарахування стипендії

У зв”язку з численними зверненнями щодо нарахування стипендії повідомляємо, що відповідно законодавства  1930 грн.  не оподатковується, із суми, яка перевищує 1930 грн. , сплачується 18% прибуткового податку та 1,5% військовий збір.

Порядок підготовки в аспірантурі (2016)

В розділі “Аспірантура”->”Зарахування 2016 року” оновлено інформацію про порядок підготовки в аспірантурі

Інформація для аспірантів 2015 року зарахування.

1.  Заняття з курсу “Науковий стиль української мови” почнуться з 19 жовтня 2016 року (далі- щосереди) з 9.30 до 11.00, ауд.163- 1 корп. Викладач- к.філол.н., доцент Побідаш Ірина Леонідівна.

 

2. Заняття з курсу “Основи психології та педагогіки вищої освіти” почнуться з 26  жовтня 2016 року (далі- щосереди) з 12.20 до 13.55, ауд.163- 1 корп. Викладач- д.психол.н.,професор Волянюк Наталія Юріївна.

 

3. Заняття з курсу “Риторика.Іміджелогія” почнуться з 26 жовтня 2016 року (далі- щосереди) з 16.00 до 18.00, ауд.163- 1 корп. Викладач- д.філос.н. Препотенська Марина Петрівна.

 

Записатись на відвідування вищезазначених курсів можна у відділі аспірантури та докторантури, або надіслати до відділу повідомлення електронною поштою.

Академічна мобільність

Інформація відділу академічної мобільності студентів стосовно нових проектів кредитної мобільності (обмін) програми «ЕРАЗМУС +» за якими відкрито конкурс в НТУУ «КПІ»:

1) Проект з Католицьким університетом м. Льовен (Бельгія);

2) Продовжено термін подачі документів на участь у проекті з Вищою школою МІН НАНСІ, університет Лотарингії (Франція);

3) Проект з університетом Гранади (Іспанія);

4) Проект з університетом Пікардії (Франція);

5) Проект з Університетським коледжем Дубліну (Ірландія);

6) Проект з Вільнюським технічним університетом ім.Гедимінаса (Литва);

7) Проект з Університетом Країни Басків (Іспанія);

8) Проект з Університетом Люксембурга;

9) Проект з Близькосхідним технічним університетом (Туреччина).

Переглянути детальну інформацію

Заняття з курсу “Психологія наукової діяльності”

Заняття для аспірантів другого року підготовки з курсу “Психологія наукової діяльності” почнуться 23 лютого 2016 року (далі -щовівторка) з 9.45 до 11.30 в ауд.163- 1 корп.

Заняття з курсу “Управління міжнародними проектами”

Заняття для аспірантів другого року підготовки  з курсу “Управління міжнародними проектами” почнуться 18 лютого 2016 року (далі- щочетверга), з 12.00 до 16.оо в ауд. 163-1корп.

Курс “Риторика. Іміджелогія”

Перше заняття з курсу “Риторика.Іміджелогія” для аспірантів другого року навчання відбудеться 2 грудня 2015 року (далі- щосереди) з 14.00 по 17.00 в ауд.163–1 корп.

Курс “Науковий стиль української мови”

Перше заняття з курсу “Науковий стиль української мови” для аспірантів другого року навчання відбудеться 2 грудня 2015 року (далі щосереди)  з 10.25 до 12.00 в ауд. 163-1 корп.

Дитячі новорічні подарунки

Аспірантам денної форми 2015 року зарахування, що мають дітей віком до 14 років, ТЕРМІНОВО (до 12:00 28.11.2015) подати до відділу аспірантури ксерокопії свідоцтв про народження дитини для отримання через профспілку новорічних подарунків.

Ксерокопії свідоцтв можна надіслати електронною поштою (aspirantura@kpi.ua).

Призначення стипендії аспірантам

Для призначення стипендії до відділу аспірантури подаються:
трудова книжка;
ксерокопія про присвоєння ідентифікаційного коду;
довідка про середньомісячну заробітну плату за останнім основним місцем роботи (за зразком). Аспіранти, які не працювали до вступу до аспірантури, подають тільки ксерокопію про присвоєння ідентифікаційного коду та пишуть заяву за зразком.

Зразок довідки

Щодо зарахування до аспірантури у 2015 році

27 листопада 2015 р. з 14:00 до 17:00 будуть видаватися повідомлення про зарахування до аспірантури, які є підставою для звільнення з роботи.

Довідки про навчання в аспірантурі будуть видаватися не раніше 1 грудня 2015 р.

Повна інформація щодо навчання в аспірантурі буде розміщена на сайті після 28 листопада 2015 р. у розділі “Аспірантура\Зарахування 2015 року”.

Проекти наказів про зарахування до аспірантури

Шановні абітурієнти!

Повідомлення про зарахування до аспірантури у 2015 році будуть видаватися у відділі аспірантури 27 листопада 2015 року з 14:00 до 17:00 та на наступному тижні.

Проекти наказів про зарахування до аспірантури додаються.

Про виявлені неточності у проектах наказів необхідно повідомити відділ аспірантури за тел.2362149.

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

Курс “Психологія наукової діяльності”

Для аспірантів другого року навчання курс “Психологія наукової діяльності” переноситься на весняний семестр.
23 листопада 2015 року занять не буде.

Новорічні подарунки для дітей

Шановні аспіранти денної форми та докторанти, які мають дітей віком до 14 років!

Прохання терміново подати до відділу аспірантури та докторантури копію свідоцтва про народження дитини для отримання у профспілці новорічних подарунків.

Курс “Психологія наукової діяльності”

Для аспірантів другого року навчання перше заняття з курсу “Психологія наукової діяльності” відбудеться 23 листопада 2015 року (далі щопонеділка) о 10.25, ауд.163 – 1 корп.

Зарахування до аспірантури у 2015 році

Наказ про зарахування до аспірантури у 2015 році буде виданий після затвердження Міністерством освіти і науки показників державного замовлення.